Vacature bij Belship

Vacatures bij Belship

Belship B.V. levert al meer dan 50 jaar kwaliteitsproducten aan de jacht- en scheepswerven, watersportwinkels, jachthavens, tuigerijen en installateurs in Nederland, België en Duitsland. Ons assortiment is met zorg samengesteld en voldoet aan de hoge eisen die onze klanten stellen. Wij leveren onze producten uit voorraad, of werken samen met de klant om flexibel en volgens specificaties van de klant projectmatig te leveren. Wij adviseren en ondersteunen onze klanten met toepassingen, inbouwadviezen, eventuele geldende regelgeving, tekeningen, documentatie en onderhoud. Tevens staat bij ons garantie en aftersales hoog in het vaandel.

Wij zoeken ter uitbreiding van ons team een:

Content Manager / Verkoper Binnendienst

 

Wie zijn wij
Belship B.V. levert al meer dan 50 jaar kwaliteitsproducten aan de jacht- en scheepswerven, watersportwinkels, jachthavens, tuigerijen en installateurs in Nederland, België en Duitsland. Ons assortiment is met zorg samengesteld en voldoet aan de hoge eisen die onze klanten stellen. Wij leveren onze producten uit voorraad, of werken samen met de klant om flexibel en volgens specificaties van de klant projectmatig te leveren. Wij adviseren en ondersteunen onze klanten met toepassingen, inbouwadviezen, eventuele geldende regelgeving, tekeningen, documentatie en onderhoud. Tevens staat bij ons garantie en aftersales hoog in het vaandel.
Wij zoeken ter uitbreiding van ons team een

 

Content Manager / verkoper binnendienst

Wij zoeken een Content Manager op onze locatie in Utrecht die onze online-content redigeert, dat wil zeggen dat je mede-verantwoordelijk bent voor onze website, nieuwsbrieven, social media en lichte grafische werkzaamheden. Ook ga je de afdeling verkoop-binnendienst ondersteunen: klantencontact (service en relatiebeheer), het opstellen en opvolgen van offertes en orderverwerking (aanvragen komen binnen via mail, telefoon of buitendienst).
Je werkt in een team met 10 mensen.

We zoeken een energieke collega die
– klantencontact (service en relatiebeheer) onderhoudt.
– offertes samenstelt en opvolgt.
– orders kan verwerken (via mail, telefoon of buitendienst).
– de Nederlandse taal uitmuntend en de Engelse taal goed beheerst.
– in staat is om kort en duidelijk, doelgroep gericht, productbeschrijvingen te redigeren.
– bijpassend beeldmateriaal zoekt, invoegt en klaar maakt voor online publicatie.
– content kan delen via social media volgens de laatste trends en ontwikkelingen in social marketing.
– een (eenvoudige) nieuwsbrief kan schrijven en opmaken op basis van een bestaand template.
– website en CMS, alsmede online nieuwsbrief systemen samen met directe collega’s kan beheren.
– secuur en gestructureerd is en in staat is om ook last-minute opdrachten snel en zonder stress uit te voeren.

Het is in je voordeel als je
– affiniteit hebt met watersport en/of jachtbouw.
– klantvriendelijk bent en je je goed kan verplaatsen in de ander.
– secuur bent.
– ervaring met CMS als WordPress/Magento/etc. hebt.
– ervaring met grafische software (Photoshop, etc) en beeldcompressie hebt.
– basiskennis SEO hebt.
– een globale kennis van html/css hebt.
– gevoel voor trends en ontwikkelingen in social marketing hebt.

Een marktconform salaris passend bij persoon en functie.
Werktijden van 8.30 uur tot 17:00 uur.
32 tot 40 uur per week.
Gezellige vrijdagmiddag borrel.

Herken jij jezelf in deze vacature? Dan zien wij graag je sollicitatie tegemoet!
E-mail: caroline@belship.nl